Przedłużenie subskrypcji na program WPF Asystent

Z biegiem czasu okres subskrypcji na program WPF Asystent się kurczy i pojawia się czerwony napis „Program wygasa”. Użytkownik nie musi się tym martwić, ponieważ w chwili wygaśnięcia przedłuża się ona automatycznie.

Aby przedłużyć subskrypcję programu nie trzeba nic robić, w programie działa automat, który w momencie wygaśnięcia subskrypcji ją odnawia. Klient jedynie otrzymuje maila z powiadomieniem o zbliżającym się końcu subskrypcji i koszcie jej przedłużenia.

W ciągu maksymalnie 2 dni roboczych od wygaśnięcia subskrypcji zostanie wysłana na Państwa adres e-mail faktura elektroniczna z 14 dniowym terminem płatności.

Jednak, jeśli chcieliby Państwo zmienić dane do faktury to istnieje taka możliwość na stronie wpfa.curulis.pl po zalogowaniu się danymi użytkownika. W panelu subskrypcyjnym w zakładce „Subskrypcja” znajdują się „Ustawienia”, w których użytkownik może wybrać „Aktualizuj adres do faktury”, aby zmienić dane.

Jeżeli nie otrzymali Państwo faktury w podanym terminie prosimy o kontakt z naszym działem księgowości pod numerem  +48 664 422 402.

W sytuacji gdy zdecydują się Państwo na zmianę subskrypcji w okresie jej wygasania, prosimy o wcześniejszy kontakt z działem sprzedaży pod numerem +48 664 422 135. Inaczej aktualna subskrypcja przedłuży się automatycznie.

Zaktualizowano 2023-01-04

Czy ten wpis był pomocny?

Powiązane artykuły